KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12948607
nr 1294 8607
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Riddarhustorget. Ej signerad, 35x42 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 2 december 2019
kl 20:15:39
250 kr